kvalitativné porovnanie hranolov BSH ---> stavebné rezivo --- > KVH

Počet zobrazení: 604

kvalitativné porovnanie hranolov  BSH ---> stavebné rezivo --- > KVH

 

Stavebné rezivo- úplne čerstý materiál, ojedinele sa nájde u predajcov pár vzduchosušných kusov. Charakterizuje mnoho optickych vád, modriny, napadnutia od hmyzov, pleseň, krivosť, po vysušeni veľke praskliny, roky bude pracovať pukať kým sa nevysuší úplne. Rozmerovo nepresnosť, najlacnejšia alternatíva s najnižšiou kvalitou na trhu. využije hlavne na krovy, ale poslednej dobe sa použiava viac  na krovy väzníky, vyrobene z KVH a C24 hranolov, dosahujeme menšie prierezy väčší rozpon bez podopretia, menej m3 dreva a kvalitnejši a rýchlejší presnejší výsledok.

KVH Nsi- podlžke lepené 13m dlhé sušene hranoly určene na nepohladové využitie, trhliny praskliny, obliny, škarede lepené spoje, vypadnute hrče sú rámci normy.

KVH Si- podlžke lepené 13m dlhé sušene hranoly určene na pohladove využitie, menšie trhliny, praskliny, menšie opticke vady sú rámci normy. Menej použitý nakoľko cenovo už sú veľmi blizko  k bezkonkurenčnej BSH, kde kvalita neporovnatelná.

BSH Nsi- vrstvovo lepený výberový sušený materiál, v priemyselnej kvalite sem tam male opticke nedostatky, menej vyhladavaný tovar, nakoľko oproti pohľadovej kvalite Si, je zanedbateťelný cenový rozdiel. 

Výroba dimenza až 24cm x v. 124cm x d 18m

BSH Si- vrstvovo lepený výberový sušený materiál,  v pohladovej kvalite minimálnemale opticke nedostatky, najdrahšia a najkvalitnejšie hranoly na trhu.

Výroba dimenza až 24cm x v. 124cm x d 18m

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie